DersimiX: Eğitimin Pazaryeri!

İstanbul merkezli bir dijital akademi platformu olan DersimiX; 2020 yılı itibariyle kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren etkili bir çalışmanın merkezinde yer alan DersimiX; e-ticaret ilkesi kapsamında hizmet sunan bir dijital akademi platformudur. Özel ders ve eğitim koçluğu hizmetlerinin üst düzeyde bir kalitede sunulması konusunda hizmet sunan platform, geniş kapsamlı bir hizmete imzasını atmaktadır.

ODTÜ, MIT ve Harvard mezunlarının öncülüğünde geliştirilen DersimiX, 3 binden fazla öğretmeni, öğrencilerle buluşturmaktadır. Hemen her bütçeye uygun bir şekilde hizmet sunma kabiliyetine sahip olan platform, tam olarak dijital özel ders akademisi olarak tanımlanmaktadır. DersimiX; her zaman öğrenciyi merkeze alan bir yapay zekâ teknolojisine sahiptir.

Öğrencilere Özel Öğretmen Eşleştirmeleri

DersimiX öğrencilerin akademik seviyesine ve öğrenme özelliklerine göre öğretmen eşleştirmeleri yapmaktadır. Böylece üst düzeyde bir öğretim ortamının oluşmasını mümkün kılmaktadır. Öğretmen eşleştirmelerinde öğrencinin akademik eğilimi, öğrenme karakteri ve ailenin bütçe durumu gibi kriterler esas alınmaktadır. Böylece tam da aradığınız özelliklere sahip bir şekilde özel ders almak ya da eğitim koçluğu hizmeti almak da mümkün olacaktır.

DersimiX, ölçme değerlendirme noktasında da geniş kapsamlı bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır. Ücretsiz eğitim koçluğu hizmetini de üst seviyede bir kalitede sunan platformun günümüz koşullarında nitelikli bir eğitim girişimi olduğunu ifade etmek mümkün olmaktadır. Eğitim – öğretim ortamının düzenlenmesi gündeme geldiği zaman ölçme ve değerlendirmenin isabetli bir şekilde yapılması şarttır. Ancak bu sayede öğrenme seviyesinin düzeyini tam olarak ölçerek, eksikliklerin giderilmesine yönelik öğretim çalışmaları yapılabilmektedir.

DersimiX, ölçme ve değerlendirme teknik ve yöntemlerine hakim bir platformdur. Böylece isabetli bir şekilde ölçme işleminin yapılarak, öğrencideki akademik düzeyin tespitini yapmaktadır. Bu da öğrenciye özel bir planlamanın yapılmasını mümkün kılmaktadır. DersimiX özellikle öğrencinin akademik seviyesinin olumlu yönde desteklenmesine yönelik çözüm merkezli bir hizmete imzasını atmaktadır. Böylece dijital ortamda tam da talebinize uygun bir şekilde eğitim – öğretim hizmeti almanızı mümkün kılmaktadır.

Gelişime Dönük ARGE Çalışmaları

DersimiX, İstanbul Teknoloji ve Eğitim Girişimleri A.Ş. bünyesi altında üst düzeyde bir ARGE çalışmasının içerisinde yer almaktadır. Böylece eğitim teknolojilerinin geliştirilmesine yönelik etkili bir şekilde faaliyet göstermektedir. Her zaman yeniliklere açık olan platform eğitim koçluğunu dijital ortamda üst düzeyde bir kalitede sunmaktadır. Böylece öğrenciye özel ve öğrenci merkezli bir akademik gelişimi hayata geçirilmesini mümkün kılmaktadır.

Geniş kapsamlı bir ARGE ekibine sahip olan DersimiX; 3 binden fazla çalışanı bulunan bir dijital akademi platformudur. Bu sayede eğitim teknolojilerinin geliştirilmesine yönelik etkili bir çalışmayı ortaya koyabilen DersimiX; geniş kapsamlı bir eğitim pazaryeri olarak hizmet sunmaktadır. Böylece sürekli olarak gelişime açık ve üst düzeyde bir eğitim – öğretim hizmetini sizlerle buluşturan platform, en güncel eğitim teknolojilerini de başarılı bir şekilde kullanmaktadır.

Yeni Nesil Eğitim Teknolojileri Şirketi: DersimiX!

Dijital akademi platformu olarak üst düzeyde bir çalışmanın merkezinde yer alan DersimiX; özel ders, öğrenci koçluğu başta olmak üzere online dersler konusunda üst düzeyde bir çalışmayı sizlerle buluşturmaktadır. Online (çevrimiçi) testler, online video konferansları ve eğitim yayınları konusunda geniş kapsamlı bir hizmeti sunabilme kabiliyetine sahiptir.

Tam olarak yeni nesil eğitim teknolojileri şirketi olan DersimiX; eğitim – öğretim sürecinin dijitalleşmesi noktasında sorumluluk üstlenmektedir. Eğitimin temel sorunlarıyla mücadele etmek noktasında üst düzeyde bir hizmet sunan DersimiX; öğretmenlerin, özel eğitim kurumlarının da dijital dönüşüm sürecine destek olmaktadır. Böylece eğitim – öğretim sürecinin dijitalleşmesine yönelik kapsamlı bir hizmeti sizlerle buluşturan platform, eğitim ve öğretimin üst seviyede sunulmasına dair mükemmel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

DersimiX: Öğrenci Motivasyonunu Sürekli Canlı Tutar!

Eğitim – öğretim sürecinin başarıya ulaşmasında öğrenci motivasyonunun üst düzeyde olması önemlidir. Bu durumun bilincinde olan DersimiX; öğrenci motivasyonunun sürekli canlı tutulmasında profesyonel bir çalışmayı ortaya koyar. Türkiye’nin her şehrinden alanlarında uzman olan öğretmenleri bünyesinde bulunduran platform, özel ders desteği noktasında profesyonel bir çözümün merkezindedir.

DersimiX, öğrencilerin psikometrik ve akademik testlere tabi tutularak, onların ihtiyaçlarının belirlenmesine destek olmaktadır. Böylece her bir öğrencinin akademik seviyesi ve öğrenme durumları tespit edilerek, öğrenciye özel bir program uygulamaktadır. Eğitim – öğretim sürecinin başarılı bir şekilde sonuçlanmasına yönelik çalışmalarına hız veren DersimiX; rehberlik hizmeti konusunda da iddialıdır.

DersimiX; öğrenciye özel ölçme ve değerlendirme yöntemi kullanarak, öğrencinin akademik seviyesini ANALİZ eder. Sonrasında eğitim koçluğu hizmeti sayesinde öğrenciye özel PLAN oluşturur. Planlama sürecine REHBERLİK hizmetini de dahil eder. Öğrenciye özel oluşturulan eğitim – öğretim sürecinde AKADEMİK DESTEK sağlar. Tüm aşamaların kritik bölümlerinde öğrenciye yönelik AKDEMİK GERİBİLDİRİM çalışmalarına yön verir. Böylece mükemmel bir kalitede dijital eğitim – öğretim ortamını oluşturmaktadır!