Bimcell faturalı ve faturasız hat seçenekleri ile çeşitli tarifler üzerinden iletişim hizmeti verirken, abonelerine bedava internet kampanyaları da sunuyor. Bedava internet kampanyası ve diğer operatör kampanyaları gibi farklı içeriklere sahip paketler hazırlayarak abonelerine sunuyor. Bimcell hizmetlerini ve kampanyalarını takip edebilmek için ziyaretlerinizde, Bimcell kategori bölümünü ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Burada bedava internet, kripto para, yaşam ile bilgilere yer veriliyor.

İnternet Kampanyası

Bimcell bedava internet kampanyalarından faydalanabilmek için abone olmanız, numara taşımanız yeterli olacaktır.

Bimcell abonelerinin faydalanabileceği, bedava internet kampanya türleri şunlardır;

  • Bimcell müşterilerine 4 GB bedava internet,
  • Numara taşıma bedava internet kampanyası,
  • 1 GB bedava internet kampanyası,
  • YÖK bedava internet kampanyası,
  • EBA 8 GB bedava internet kampanyası,
  • Bimcell bonus 6 GB bedava internet kampanyası,
  • 4.5G 30 GB bedava internet,

Bimcell kampanyaları sürekli yenilenen ve yeni fırsatlar oluşturan kampanyalardır. Aboneler sınır olmadan bedava internet kampanyalarından faydalanabiliyorlar.

Yeni Hatta Hoş Geldin

Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile öğrencilere EBA erişimleri için hediye internet vermektedir. Bimcell düzenlemiş olduğu bedava internet kampanyaları ile EBA (Eğitim Bilişim Ağı) için ilk ve orta öğretimde okuyan tüm abonesi olan öğrencilere 8 GB bedava internet vermektedir. Bu hizmet sayesinde aboneleri, eğitim programlarını internet üzerinden daha kolay takip edebiliyorlar. Uzaktan eğitim sisteminin kullanıldığı pandemi döneminde hiç kimsenin internet yetersiz geldi sorunu yaşamaması için Bimcell destek veriyor.

Numaranı Taşı Kazan

Vodafone bedava internet kampanyalarında numara taşıma yapanlara yüksek internet veriyor. Bimcell diğer operatörlerden numara taşıma yapan kullanıcılarına geçiş yaptıklarında 4 GB bedava internet hediyesini veriyor. Farklı operatörlerde kullandığınız hattınızı, her hangi bir numara değiştirme işlemi yapmadan Bimcell’e taşıyabiliyor ve alacağınız Bimcell sim kartı ile hattınızı kullanmaya, bedava internet kampanyalarından faydalanmaya devam edebiliyorsunuz.

Bedava 1 GB İnternet

Bimcell faturasız hat kullanıcıları da bedava internet alabiliyor. Bunun için her ay 25 TL üzerinde para yüklemesi yapanlar bir ay boyunca geçerli 1 GB bedava internet alabiliyor. Bu kampanya için herhangi bir sınırlama yoktur ve aboneler her ay yükleme yaparak internet kazanabiliyor. Daha detaylı bilgi için https://www.bedavainternetkampanyasi.com/ adresini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.