İngilizce çeviri bürosu, farklı alanlarda hizmet vermektedir. İngilizce dilinde yazılı olan metinlerin, Türkçeye çevrilmesinde hizmet veren Glovega Tercüme Bürosu, farklı konu ve mecralar için bu hizmeti sağlamaktadır. Oldukça geniş alanlarda İngilizce çeviri hizmeti sağlayan firmamızı en çok tercih eden alanlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Resmi iş sözleşmeleri,
  • Teklif dosyalarının hazırlanması,
  • Sunum içeriklerinin hazırlanması,
  • Web sitesi içeriklerinin hazırlanması,
  • Hukuki evrakların hazırlanması

Tüm bu branşların yanı sıra, farklı iş kollarında da İngilizce tercüme hizmetleri sağlanmaktadır. Alanında uzman ekibimiz ile müşterilerimizim istekleri net ve ayrıntılı bir şekilde dinlenir ve talep edilen içerikler, hatasız bir şekilde hazırlanır. Bu sayede, müşterilerimizin talepleri hızlı ve kolay bir şekilde karşılanarak, müşterilerimizin sonuçlardan memnun olması sağlanmaktadır.

Edebi Eserleri Farklı Dillere Çevirin

Glovega Tercüme Bürosu, edebi eserlerin farklı dillere çevrilmesini gerçekleştirebilecek uzman bir kadroya sahiptir. Türkçe olarak yazılan eserlerin, İngilizceye ya da İngilizce edebi eserlerin Türkçeye çevrilmesi konusunda da hizmet verilmektedir. Bu sayede, eserlerin farklı ülkelerde ve daha çok kişiye ulaşmasına katkı sağlanılmaktadır. Edebi eserlerin yanı sıra, teknik metinlerin çevrilmesi için de İngilizce çeviri ofisimizi tercih edebilirsiniz. Müşterilerimizin yüksek performansta ve kaliteli içerikler elde edebilmesini sağlayan profesyonel ekibimiz ile çalışmak için sizlerde, size en uygun iletişim kanallarımızı tercih edebilir ve bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

İş Sözleşmelerinizi Garanti Altına Altın

Tercüme Bürosu, kişilerin yabancı şirketler ile gerçekleştirdikleri sözleşmelerin çevrilmesini ve kişilerin tam olarak nasıl bir sözleşemeye imza attıklarını anlamalarını sağlamaktadır. Kişilerin yabancı firmalar ile yapacakları farklı anlaşmalar, alım – satım işlemleri ve buna benzer ticari antlaşmalar, detaylı bir şekilde incelenmeli ve anlaşılmalıdır. Bu nedenle, doğru bir tercüme oldukça önemlidir. Aksi halde, kişilerin tam olarak içeriğine hakim olamadığı iş sözleşmelerine imza atması, istenmeyen bazı sorunların meydana gelmesine neden olabilmektedir.

Kaliteli Dil İçeriğine Sahip Olun

Glovega Tercüme Bürosu olarak, İngilizce çevirileri ya da tercümeleri işlemlerinde müşterilerimizin kaliteli bir dilde sonuçlar almasını sağlamaktayız. Anlatım ve vurgu gibi içerikte oldukça önemli olan dil kurallarının eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi ile İngilizce çeviri işlemleri gerçekleştirilmektedir. Çeviri ve tercümanlık süreçleri, uzman ekiplerimiz tarafından büyük bir titizlik ile gerçekleştirilmektedir. Yanlış ve eksik içeriklerin müşterilerimizi zor durumda bırakabileceğinin bilincinde olan ekip arkadaşlarımız, bu konu da oldukça hassas çalışmalar sergilemektedir. Bu nedenle, Glovega Tercüme Bürosu olarak, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sistemi ile işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.