Malta dil okulu hakkında sizler için bazı bilgiler vermek isteriz. Malta, konumundan kaynaklı birçok ülke vatandaşının bulunduğu ve bu yüzden de büyük bir kültür birleşiminin yaşandığı bir ülkedir. Bu kültür birleşmesi Malta’yı İngilizce dil eğitimi konusunda iyi bir dereceye getirmiştir ve her yıl daha fazla öğrenci yurtdışı dil eğitimi için tercih etmektedir.

 

Malta’da Dil Okulu Eğitimi Nasıl Alınır?

Uzun yıllar İngiliz himayesinde kalması nedeniyle Malta, kültürel ve yaşam biçimi olarak İngiliz tarzını yansıtan bir yaşam biçimi benimsemiştir. Yani İngilizce pratik yapabilmeniz için harika bir ülke olacaktır. Saydığımız sebeplerden veya birçok sebepten dolayı Malta’da dil okulu eğitimi almaya karar verdiniz. Peki Malta’da dil okulu eğitimi nasıl alınır? Sorusunun cevabı tabii ki Lemon Academy ile olacaktır.

Lemon Academy internet sitesine girerek yurt dışına ışınlanma formunu doldurup ücretsiz bir şekilde eğitim danışmanlığı hizmetinden faydalanabilir aynı zamanda eğitim almak istediğiniz şehir ve okulu seçerek size en uygun seçenekleri belirleyebilirsiniz. Kararlarınızı verdikten sonra ise okul kayıt formunda ve vize işlemlerinde size yardımcı oluyor. Peki yapmam gereken başka bir şey var mı? Artık tek yapmanız gereken Malta yolculuğu için kendinizi hazırlamak çünkü uçak bileti, konaklama rezervasyonu ve ihtiyacınızın olacağı şeyler gibi konuları sizin için Lemon Academy hallediyor!

Ekonomik Açıdan Malta Dil Okulları

Malta dil okulu fiyatları diğer İngilizce konuşulan ülkeler arasında en ekonomiklerinden biridir. Diğer İngilizce konuşan ülkelere göre ülkemize daha yakın olması da uçak biletleri için ekonomik sebepler açısından büyük bir avantajdır.

 

Malta Hakkında Merak Edilenler

Malta hakkında daha ayrıntılı bilgi öğrenmek için LemonAcademy internet sitesini ziyaret edebilir veya aşağıda yazılan blogları inceleyebilirsiniz.

Malta’da Ne Yenir?

Onlarca ülkenin kültürleriyle harmanlanan Malta mutfağı sizin enfes lezzetler tatmanız için mükemmel konumlardan biri.

Malta’nın Doğa Güzellikleri

Ada ülkesi olmasının da verdiği muhteşem manzaralarıyla dil eğitiminizi alırken gezebileceğiniz birçok doğal güzellik bulunmaktadır.

Malta’nın Plajları

Muhteşem koyları ve altın renkli kumlarıyla kesinlikle gitmeniz gereken yüzlerce plaj bulunmaktadır.

Malta Toplu Taşıma Rehberi

Malta’da uzak ulaşımın en kolay yolu otobüslerken kısa mesafelerde ise en iyi ulaşım aracı bisikletler olmaktadır.

Malta’nın Şaşırtıcı Gerçekleri

Bu gerçekleri burada söylemek olmaz hemen linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. 😊

Malta’da Gezilip Görülecek Yer Önerileri

Muhteşem doğa güzelliklerinin yanında onlarca ülkeden kalan tarihi yapılar kesinlikle görmek isteyeceğiniz güzellikte.

https://lemonacademy.co.uk/yurtdisinda-dil-egitimi/malta-dil-okulu