Operasyonel verimliliğinizi en üst seviyeye çıkartmak istiyorsanız, Runecast size en iyi çözümleri sunmaktadır. Vmware alt yapısını kullanan program, SDDC problemlerini otomatik bir şekilde algılamaktadır Böylece operasyonel yaşamınızdaki sorunları tespit ederek, çözüm bulmanıza yardım eder.
Bu sayede düzeltmek için zaman harcamak yerine donanım uyumsuzluklarını tespit etmek üzere kullanabilirsiniz. Bu sayede Vmware ortamında meydana gelen problemlerden ya da sorunlardan haberdar olmanıza, yalnızca bir arayüzden geniş bir bilgi ortamına erişme fırsatı sunar.
Böylece KB sistemleri üzerinde aramalar yapmak, ortamdaki hataları görmek ya da Log analizi yapmak mümkün olur.

Runecast Nedir?

Runecast nedir temel olarak Vmware SDDC altyapı problemlerinin sorunlarını çözmenize yardımcı olur. Söz konusu sistemde bulunan alt yapı problemlerinin %90 oranı, malum olan problemlerden kaynaklanmaktadır. Yüzde 10’luk oranı ise üretici kernel derecesinde sorun olarak görülür.
Dolayısıyla bir iyileştirme yapabilmek için birden fazla makale okumak, saatlerce Google üzerinde araştırma yapmak gerekir. Runecast bu konuda size daha iyi çözümler bulmanıza yardımcı olur. Büyük bir bilgi zenginliği ile en iyi çözümleri bulmanıza yardımcı olur.

Runecast Ne İşe Yarar?

Runecast nedir VMware KB scan ile araştırma yapmanıza yardım eder. Normal şartlarda bu süreç çok uzun olsa da Runecast’ın ileri sistemi daha iyi sonuçları hızlı biçimde almanıza yardım eder. Bu sayede hem daha sorunsuz hem de hızlı bir araştırma sürecine destek sağlar.
Runecast bunun da haricinde bir problem oluştuğunda, hangi KB sistemlerini kullanarak çözümler bulmanıza yardımcı olur. Aktif bir tarama yaparak VMware sorunlarını görebilir, ardından buna göre çözümler bulabilirsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde şu gibi avantajlar da görülebilir;

  • Yeni bulunan problemler ile alakalı olarak uyarılar alınabilir.
  • Taramalar otomatik bir şekilde gerçekleştirilebilir.
  • Log analizleri ve konfigürasyon ayarları araştırılabilir.
  • VMware yeni bulunan sorunlar ile alakalı sisteminizi güncel tutabilir.
  • Problemleri azaltarak, hizmetlerinizi iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Runecast Türkiye bunlara ek olarak, yapılan işlemler ardından değişik formatlar ile sonuçları dışarı aktarmanıza yardımcı olur.

 

httpswww.batuhandemirdal.com .tr

Runecast Neden Tercih Edilmeli?
Runecast tam bir operasyonel şeffaflık sağlamaktadır. Bu sayede sisteminizde veya VMware alt yapınızı taramanıza olanak tanır. Gerekli analizleri yaparak, görünmeyen olayların farkında olmanıza yardımcı olur. Ayrıca şu gibi özellikleri de vardır;
Güvenlik uyumu ve risk: Runecast hayati olan iş uygulamalarınızın, kullanılan güvenlik standartlarına ne kadar uygun olduğunu kontrol eder. Böylece riskler daha görünür hale gelir.
Standart takibi: Runecast yalnızca bir tane panel üzerinden uluslararası denetim standartlarını otomatik bir şekilde yapmanıza ve takip etmenize yardım eder.
Versiyon yükseltme: Runecast yeni sürüme geçiş veya yeni ESXi host dâhil edilirken, dakikalar içerisinde simülasyon kullanmanıza olanak tanır. Böylece problemler görülebilir.
Bu ve diğer özellikleri ile Runecast sanal altyapınızı daha iyi kullanma fırsatı sunar.

Kaynak : https://www.batuhandemirdal.com.tr/